08 Temmuz 2018

sesli chat, sesli sohbet, sesli siteler, sistem özellikleri

OKSiJEN

YORUM YOK

Etiketler: e sesli, manisa dedikodu, manisa sesli, Manisa sohbet, sesli al, sesli chat, sesli dünya, sesli gül, sesli kal, sesli siteler, sesli sohbet, sesli zindan, SesliSohbet, sohbet siteleri,

Değerli Pangi sesli sohbet paneli site sahipleri ve yetkilileri;

Bildiğiniz üzere Pangi sesli sohbet girişi  alanında ve sesli panel ücretsiz üyelik alanında sizlere olabilecek en yeni teknolojilerle hizmet veriyor.
Sesli chat paneli skype hizmetini verirken yeni güncellemeler yükleyip, geliştirmeler ile hizmetinizi en üst seviyede tutmaya özen ve gayret gösteriyoruz. ayrıca SpeakyChat – AktiveX Kurulumu Detaylı Anlatım

Son günlerde yaptığımız sayısız güncellemelerden biri olan sohbet odaları için “Oda sıralamasistemini ve bu sıralama sistemine bağlı olan Odalar yönetimi >> Sıralama değiştirme” yetkisini tüm Pangi sesli chat panellerine yükledik ve konu hakkında kısa bir bilgilendirme makalesi yazmaya karar verdik.

Ön açıklama:
1. Sıralama atadığınız odanın sıra numarası eğer başka bir odanın sıra numarası ise, o odayla yer değiştirir.
2. Yer (sıra) değişikliği her iki odada bulunan tüm kullanıcılara bilgi olarak iletilir.
3. Yeni eklediğiniz odaların sıra numarası sistem tarafından en son sıralaması olan odaya +1 eklenerek, sisteme kaydedilir.
4. Oda sıralaması ile ilgili yapılan tüm işlemlerin detayı, her zamanki gibi “admin hareketleri” tablosuna kaydedilmektedir.

5. Önceden eklediğiniz aktif olan tüm odalarınız şu an varsayılan değer olarak 0 (sıfır) sırasındadır. 0 (sıfır) sayısı, sıralama ölçütlerinde teknik olarak her zaman 1’den büyüktür. Bu sebeple lütfen öncelikle tüm var olan odalarınıza mantıklı sıralama atamasını yapınız. 0 (sıfır) değerinde odanızın olmamasına özen gösteriniz.

Yorum Gönderme Formu

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Patrick Sharp Jersey